Våre kontorer

Kontorer i Norge

Vi er i sterk vekst, og vil i likhet med Sverige opprette mange kontorer i vårt langstrakte land, Norge. Vi dekker allerede oppdrag andre steder i landet enn Østfold og Oslo. Du er derfor velkommen til å ta kontakt for en hyggelig bemannings- og rekrutteringsprat, nesten hvor du enn måtte befinne deg!
Ring oss gjerne på 69 10 18 60 for Østfold eller på 22 64 02 04 for Oslo, for mer informasjon.

Hovedkontor – Østfold

+47 69 10 18 60 eller post@arenapersonal.no
Dikeveien 34, 1661 Rolvsøy

Kontor – Oslo

+ 47 22 64 02 04 eller
oslo@arenapersonal.no
Brynsengveien 2, 0667 Oslo

  • Tommy Jakobsen
    Salgskonsulent/ Bemanningsrådgiver
    Tlf. + 47 95 83 25 52
    Epost:
    tommy.jakobsen@arenapersonal.no

  • Liv Buxrud
    Bemanningsrådgiver
    Tlf. +47 22640204/ +47 957 24 734
    Epost:
    liv.buxrud@arenapersonal.no

  • Roger
    Hem

    Avdelingsleder
    / Rekrutterer
    Tlf. +47 22 64 02 04/ +47 928 45 876
    Epost:
    roger.hem@arenapersonal.nono

Kontor – HELSE

+47 406 32 899/ + 47 69 10 18 60  helse@arenapersonal.no

Brynsengveien 2, 0667 Oslo

Administrasjon
Arenakoncernen Norge

Carine Helgesen
CEO/ Daglig leder
Tlf. +47 69 10 18 60/ +47 481 50 818
Epost: carine.helgesen@arenapersonal.no


Jannicke
Fraugerud
Lønns- og regnskapsansvarlig
Tlf. +47 69 10 18 60

Epost: jannicke.fraugerud@arenapersonal.no